• Травень

    16

    2019
  • 237
  • 0
Як правильно провести ремонт в квартирі?

Як правильно провести ремонт в квартирі?

Під час виконання робіт вологість в приміщенні не повинна перевищувати 60%, а температура повинна бути не нижче 5 градусів. Якщо є ймовірність, що температура може впасти нижче нуля, необхідно додатково обігріти приміщення. При оштукатурюванні або забарвленні стін рекомендується забезпечити природну вентиляцію – тоді стіни сохнуть найкраще.

“Якщо в приміщенні проводяться штукатурні роботи, а рівень вологи високий, рекомендується їх провітрити, проте після закінчення роботи вікна потрібно закрити.”

Захист від будівельного сміття і використання самоклеючих стрічок (малярський скотч)

Перше, що потрібно зробити, увійшовши в ремонтується приміщення, – захистити підлогу і вікна від будівельного сміття. Виконуючи нескладні роботи, на підлогу варто постелити захисний папір, але, якщо роботи будуть тривати довго, обов’язково потрібно постелити зморшкуватий картон або панелі з деревного волокна. На вікнах зручно використовувати захисну стрічку, що складається з стійкою до ультрафіолетових променів клейкої стрічки і статичної плівки, що захищає від того, щоб фарби не текли і не просочилися до поверхні, що захищається. Завдяки своїм статичним властивостям плівка прилипне до поверхні і прекрасно її захистить.
Кожен кваліфікований фахівець з опоряджувальних робіт добре знає важливість використання захисних плівок. При використанні неякісних стрічок доведеться потрудитися, відновлюючи острівці здертої фарби, що з’явилися протікання грунтовки або фарби, особливо, якщо вони кольорові. Тому не варто поспішати з будівельними роботами. Краще приділіть день для обклеювання приміщення захисними стрічками, виконуючи роботу ретельно і не залишаючи жодного не захищеного місця. У магазинах можна знайти різні стрічки, призначені для специфічних потреб. Традиційні білі і жовті стрічки липнуть гірше, а червоні і сині призначені для обклеювання довгих поверхонь. Нюанси їх обклеювання прокоментуємо, спираючись на поради фахівців.
Біла захисна стрічка для чутливих поверхонь – це стрічка з незначно крепірованной паперу, призначена для чутливих поверхонь. Завдяки слабкій клейкості її легко відірвати, не залишається залишків клею, що не віддирається фарба. Жовта стрічка призначена для фарбування. Вона призначена для загальних робіт, таких, як захист під час фарбування, зв’язування, фіксація і т.д.
Вона, як правило, середньої клейкості, її легко відірвати від рівних поверхонь. Червона захисна стрічка для рівних країв і чутливих поверхонь – це стрічка з особливо тонкою і сильною паперу, призначена для виконання особливо тонких і вимагають ретельності робіт з чутливими поверхнями. Ця стрічка придатна практично для всіх внутрішніх опоряджувальних робіт.

Грунтовка

Хоча завдання грунтовки – тільки поліпшити зчеплення штукатурки або шпаклівки з поверхнею, неправильно підібравши цей матеріал, можна вдвічі погіршити властивості шпаклівки. Тому кожна поверхню, будь то керамзит, бетон, цегла, вимагає тільки їй призначеної грунтовки.
Ось кілька прикладів: якщо для обробки буде використовуватися вапняна цементна штукатурка, поверхня із силікатної цегли рекомендується грунтувати полімерної будівельної ґрунтовкою. Для газобетонной кладки використовується глибоко вбирається грунтовка. Перед нанесенням гіпсової грунтовки на щільний бетон рекомендується використовувати поліпшує зчеплення ґрунтовку для шорстких поверхонь, в якій є дрібні частинки кварцового піску.

Шпаклівка

Шпаклівка стін – це один з найскладніших видів оздоблювальних робіт. Цей етап пов’язаний з пилом, монотонної шпаклівкою, висушуванням і шліфуванням. Яку шпаклівку вибрати, залежить від умов в приміщенні і якості штукатурки стін. Залежно від того, якою буде остаточна обробка стін, поверхня шпаклюється одним або декількома шарами.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

Cancel reply

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Скористайтеся нашою формою для оцінки початкової вартості ремонту.

ЗРОБИТИ ЗАПИТ
ОСТАННІ СТАТТІ
ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download coolpad firmware
Download WordPress Themes Free
online free course
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт