Будівництво будинків та котеджів високої якості

Власний будинок це не тільки гарне житло, а й інвестиція у майбутнє. Ділянка за містом через декілька років після купівлі дорожчає у десятки разів, розташований на ній будинок піднімається у ціні також. Міста швидко ростуть та розширюються, приміська територія набуває статус міста. Тому будівництво будинків у Києві та Київській області таке вигідне та популярне.

Друга причина, яка впливає на вибір приміського маєтку – це тиша та спокій, якого нема у столиці. Дома хочеться відпочити, закритися від сторонніх очей, пройтися двориком, подихати свіжим повітрям. Жити на природі набагато приємніше, ніж у мурашнику, людей навіть не лякає дорога, на яку затрачується додатковий час. Вам потрібне будівництво котеджу у Києві чи області, ми вам його забезпечимо. Все зробимо якісно, з обґрунтованою ціною та термінами.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам:

1. Геологічні роботи на об’єкті, де планується звести будинок.

2. Детальну консультацію фахівця та допомогу у виборі проекту, представлення декількох зразків, які можна побудувати на вашій території.

3. Розробку нового проекту, якщо клієнту не подобається жодний із запропонованих варіантів.

4. На основі проекту у замовника з’являється право на отамання дозвільних документів на будівництво заміського будинку/котеджу, та реєстрації «Паспорту проекту приватного житлового будинку».

5. Компанія здійснює будівництво котеджу під ключ, або виконує роботу у декілька етапів, все залежить від фінансової складової та бажання замовника.

6. Всі роботи проводяться відповідно нормативно-технічною документації (БНіП, ГОСТ, ПУЕ та ін.).

7. Замовник може вибрати будь-який варіант проекту, який є у нашій базі, а фахівці швидко адаптують його під конкретну ділянку, при необхідності, внесуть змини та корегування.

8. Далі пропонується вибрати технології та матеріали, необхідні для будівництва будинку під ключ або частково.

9. На основі підготовчих робіт складеться кошторис, затверджується з замовником, тільки після цього бригада бере об’єкт у роботу.

Що отримує клієнт, замовляючи послуги у компанії Ремонт-Комфорт

Високий професіоналізм робітників, комплексний підхід та сучасні технології, дозволяють швидко та якісно проводити будівництво будинків у Києві та Київській області. Незалежно від того, що планується будувати: котедж, заміський будинок, схема робіт однакова, а замовник самостійно вибирає потрібні матеріали. В останні роки будівництво котеджів під ключ у Києві, набуває популярність.

Наша компанія своїми силами здатна забезпечити зведення повністю придатного для використання та проживання будинку. Ми беремо на себе всю роботу та розв’язання питань. Проводиться облік нормативів, використовуються новітні технології, долучаються фахові інженери, менеджери, кваліфіковані виконавці.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону: +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом під ключ Київ та всю Київську область. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт – це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт будь-якого приміщення від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщення під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
lynda course free download
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free
online free course
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт