ремонт квартир Бориспіль, ремонт квартири Бориспіль, ремонт квартир під ключ Бориспіль, ремонт квартири під ключ Бориспіль
ремонт квартир Бориспіль, ремонт квартири Бориспіль, ремонт квартир під ключ Бориспіль, ремонт квартири під ключ Бориспіль

Ремонт квартир під ключ в Борисполі та районіБудівельна фірма «Ремонт-Комфорт» надає послугу ремонт квартир в Борисполі, та Бориспільському районі, втілює у життя найсучасніші інтер’єри та мрії наших громадян в Борисполі. Роботи проводяться з залученням професійних дизайнері, майстрів будівельних спеціальностей. Ми розробляємо та виконуємо проекти різної складності, від облаштування кімнат до повноцінного ремонту під ключ.

Чітке виконання термінів, якісні матеріали, професійна реалізація робіт, прозорість кошторису, відсутність надлишкових витрат, все це викликало довіру, дозволило отримати велику кількість вдячних клієнтів.

Бориспіль підпадає під дію нашого охоплення. Місцевий філіал дозволяє брати замовлення на місцях, проводити консультації та перемовини з замовниками.

Ремонт квартир Бориспіль «під ключ» - ціни, вигідні для споживачів

 • Косметичний ремонт — від 500 грн./м2
 • Частковий ремонт — від 500 грн./м2
 • Стандартний ремонт — від 1000 грн./м2
 • Ремонт бізнес-класу — від 1500 грн./м2
 • Ексклюзивний ремонт — від 2000 грн./м2

Які види ремонт квартир Бориспіль ми пропонуємо

1. Косметичний ремонт квартир – здійснюється при незначному втручанні та зміні дизайну. До нього можна віднести переклейку шпалер, реставраційні та фарбувальні роботи.
2. Генеральний ремонт квартир під ключ в Борисполі – застосовується повний комплекс відновлення приміщень, включаючи заміну електричної розв’язки, вікон та дверей.
3. Реконструкція приміщень – перепланування кімнат, прибирання чи встановлення міжкімнатних перегородок. В ці роботи також входить генеральний ремонт.
4. Авторський ремонт – повне перепланування чи зміна дизайну, кардинальне перетворення, після якого житлові приміщення не впізнати.
5. Частковий ремонт – здійснення ремонтних робіт в частині приміщення чи житлового будинку (кухня, вітальня, дитяча чи коридор).
6. Елітний ремонт бізнес-класу – застосовуються сучасні матеріали та нові технології, які винайшли розробники. У спектр робіт входить повний комплекс перебудівництва та обробки стін, потоків, полу, дверей, та інших елементів.

Якісний ремонт квартир Бориспіль від «Ремонт-Комфорт»

В нашу зону охоплення попав Бориспіль, ремонт квартир під ключ, косметичний, авторський та генеральний, ви можете замовити у нашій компанії. Десятирічний досвід, натхненна праця, залучення фахових виконавців, прозорість та обґрунтованість цін, дозволили вийти в топовий рейтинг серед будівельних компаній, які здійснюють повний спектр ремонтних робіт. Замовляючи ремонтні роботи у нас, ви отримуєте:

 • Професійних майстрів своєї справи;
 • Матеріали та роботу високої якості;
 • Відкриту фінансову звітність по кошторису;
 • Повний контроль за витратами з боку замовника;
 • Дотримання графіку виконання робіт;
 • Залучення фахових дизайнерів;
 • Доступні ціни на послуги.

Наша головна мета, до якої ми прагнемо, це задоволений клієнт, який буде рекомендувати нашу компанію своїм друзям та родичам. Щоб замовити ремонт квартири у Борисполі, достатньо зателефонувати чи надіслати заявку через сайт. Наш менеджер з’ясує всі нюанси, домовиться про зустріч, та направить на об’єкт майстра для замрів. Далі йде узгодження кошторису та його кінцевий розрахунок. Після підписання договір здійснюється виконання робіт згідно з погодженим графіком. Після здання об’єкта та його прийняття замовником, ремонт квартири в Борисполі вважається виконаним, а на саму роботу фірма надає гарантійний період.

Виклик майстра для розрахунку вартості - безкоштовно!

Євроремонт під ключ Бориспіль
євроремонт під ключ від 500 грн./кв. м
Вивіз чорнових матеріалів Бориспіль
чорнові матеріали від 50 грн./кв. м

Як з нами працювати

дзвінок або заявка через сайт
заявка
дзвінок або заявка через сайт
виїзд замірника на об'єкт
Замір
виїзд замірника на об'єкт
підготовка та узгодження кошторису
Смета
підготовка та узгодження кошторису
підписання договору
договір
підписання договору
виконання ремонтних робіт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Ви мешкаєте в Києві, Боярці, Обухові, Борисполі, або другому містечку Київської області, вам потрібен ремонт квартири, телефонуйте, пишіть, приїздіть до на в офіс, ми залюбки приймемо вашу заявку, зробимо ваше житло красивим, стильним та придатним для комфортного проживання.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону : +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

капітальний ремонт квартир під ключ Бориспіль, капітальний ремонт квартири під ключ Бориспіль, капітальний ремонт квартир Бориспіль, капітальний ремонт квартири Бориспіль

Капітальний ремонт квартир «під ключ» від 1 000 грн./м2

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом квартир під ключ Бориспіль та весь Бориспільський район. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт –це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт квартири. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт квартири від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт квартири.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщенні під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт квартир

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.

Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
free online course
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт