ремонт квартир Бориспіль, ремонт квартири Бориспіль, ремонт квартир під ключ Бориспіль, ремонт квартири під ключ Бориспіль
ремонт квартир Бориспіль, ремонт квартири Бориспіль, ремонт квартир під ключ Бориспіль, ремонт квартири під ключ Бориспіль

Ремонт квартир в Києві та Київській області

Наша будівельна фірма здійснює мрії замовників, втілює у життя всі їх проектні задуми з ремонту квартир, будинків, офісних приміщень. Професійні бригади фахівців реалізують проекти любої складності, надають гарантії на виконані роботи. Професійність та великий досвід дозволяють проводити ремонт квартири швидко та якісно. Ми чітко дотримуємось встановлених термінів, вчасно, та без затримки здаємо об’єкти. Наш пріоритет, комплексний ремонт квартир, найсучасніше облаштування приміщень.

Ми здійснюємо комплексний ремонт квартир у Києві та Київській області. Індивідуальна робота з кожним замовником дозволяє застосувати гнучку систему, завдяки якій досягається найкращий результат. Кожен ремонт квартири під ключ виконується якісно, а робота відповідає високим європейським стандартам. Скориставшись нашими послугами, ви в максимально можливо короткий термін отримаєте добротний ремонт квартири у Києві та області.

Ремонт квартир «під ключ» - ціни, вигідні для споживачів

 • Косметичний ремонт — від 500 грн./м2
 • Частковий ремонт — від 500 грн./м2
 • Стандартний ремонт — від 1000 грн./м2
 • Ремонт бізнес-класу — від 1500 грн./м2
 • Ексклюзивний ремонт — від 2000 грн./м2

Які види ремонту квартир ми пропонуємо:

1. Косметичний ремонт квартир – актуальний у випадку незначного переоблаштування дизайну. До нього входить заміна шпалер, реставрація дверей, вікон, їх фарбування, настил лінолеуму.

2. Генеральний ремонт квартир під ключ – повний комплекс робіт, який включає заміну вікон, дверей, електричної проводки, сантехники. Він повністю змінює дизайн приміщення, якісно підвищує його стан.

3. Реконструкція приміщень – зміна плану кімнат, з’єднання двох приміщень в одне та навпаки. У рамках реконструкційного ремонту квартири під ключ здійснюється як перепланування, так й генеральний ремонт приміщень.

4. Авторський ремонт – перетворення квартири чи кімнати, повна зміна дизайну до невпізнанності. Це найкоштовніший ремонт квартир у Києві, з залучанням дизайнерів та скульпторів.

5. Частковий ремонт – проводиться у одній, або декількох кімнатах. Більш за все частковий ремонт застосовують у житлових будинках, де під час проведення ремонтних робіт мешкають люди.

6. Елітний ремонт бізнес-класу – проводиться з використанням сучасних матеріалів та інноваційних технологій. Він включає комплексний ремонт, повне обновлення дизайну приміщення, починаючи від стелі, та закінчуючи вікнами та дверима.

Підготовчі роботи до комплексного ремонту квартир з залученням дизайнера

Залучення дизайнера на першому етапі дозволяє отримати не тільки практичний ремонт квартир, гарний сучасний інтер’єр, а й дає змогу замовнику послуг та їх виконавцю усвідомити цілісність всіх необхідних організаційних та ремонтних моментів.

Отримавши технічне завдання, наші майстри виїжджають на об’єкт, оглядають його, проводять детальні заміри, з’ясовують всі моменти, завдяки яким проводять обчислення, та складають повний кошторис майбутнього ремонту квартири під ключ.

Підготовлений кошторис доволі прозорий, він надається для ознайомлення замовнику. На основі цього кошторису, в якому зафіксовані всі ціни, та виведена загальна оцінка, підписується договір на проведення ремонту квартири між замовником та виконавцем.

Оновлення має перевірені результати для встановлення виняткових стандартів контролю витрат, планування, планування та безпеки проекту. Ми маємо досвід, який дає нам конкурентну перевагу над іншими в нашій галузі.

Виконані проекти

Наші майстри здійснили безліч проектів, втілили у життя мрії багатьох людей. Проведений ремонт квартир Київ, Васильків, Бориспіль, Бровари, Фастів, й це лише частина великого списку міст, де працювали наші фахівці. Своїм клієнтам ми надаємо безкоштовні консультації, оцінку проектів, пропонуємо скористатися найкращими матеріалами, проводимо роботи на високому рівні якості. У цьому ви можете переконатися, дивлячись галерею виконаних робіт по ремонту квартир в Києві.

Виклик майстра для розрахунку вартості - безкоштовно!

Євроремонт під ключ в Борисполі
євроремонт під ключ від 500 грн./кв. м
вивіз чорнових матеріалів
чорнові матеріали від 50 грн./кв. м

Як з нами працювати

дзвінок або заявка через сайт
заявка
дзвінок або заявка через сайт
виїзд замірника на об'єкт
Замір
виїзд замірника на об'єкт
підготовка та узгодження кошторису
Смета
підготовка та узгодження кошторису
підписання договору
договір
підписання договору
виконання ремонтних робіт
ремонт
виконання ремонтних робіт

Ви мешкаєте в Києві, Боярці, Обухові, Борисполі, або другому містечку Київської області, вам потрібен ремонт квартири, телефонуйте, пишіть, приїздіть до на в офіс, ми залюбки приймемо вашу заявку, зробимо ваше житло красивим, стильним та придатним для комфортного проживання.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону : +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

Капітальний ремонт квартир «під ключ»

Капітальний ремонт квартир «під ключ» від 1 000 грн./м2

Виклик замірника - БЕЗКОШТОВНО

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом квартир під ключ Київ та всю Київську область. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт –це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт квартири. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт квартири від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт квартири.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщенні під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт квартир

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.


Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download redmi firmware
Download WordPress Themes
free download udemy course
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт