Якісний ремонт кафе та барів у Києві та Київській області

Кафе та барі – це місця для відпочинку людей, у яких можна випити кави, пообідати чи відсвяткувати ювілей. Люди відвідують кафе для ділових зустрічей, спілкування з близькими, проводять романтичні побачення. Тому дизайн таких приміщень повинен бути особливим, надихаючим, спокійним та навіть кричущим, все залежить від бачення власника. Самотужки зробити якісний ремонт бару у Києві чи другому місці не вийде, якщо звісно ви не професійний будівельник. Але і в цьому випадку треба залучати дизайнера, щоб на виході отримати не каламбур, а закінчений стиль шикарного кафе чи бару. Наша компанія працює з великими об’єктами, якісно виконує недорогий ремонт кафе у Києві, впроваджує у життя авторські проекті, робить реконструкції та косметичне оздоблення.

Види ремонту кафе та барів, які ми пропонуємо

1. Косметичний ремонт кафе та барів у Києві – це самий дешевий спосіб оновлення залів кафе та барів, відбувається переоснащення стін, стель та підлоги.

2. Частковий ремонт – роботи здійснюється у частині приміщення, можуть бути незначними косметичними чи глобальними капітальними.

3. Капітальний ремонт кафе та барів у Києві під ключ – повне приведення у порядок приміщень від початку до кінцевої фази шикарного дизайну.

4. Ремонт бізнес-класу – робиться з залученням якісних матеріалів, а сам ремонт здійснюється по інноваційних схемах та технологіях.

5. Реконструкційні роботи – повна зміна початкового проекту, реконструкційні роботи по вилученню чи доданню
перегородок у приміщенні, збільшення площі залів та ін.

6. Авторський ремонт – робиться при залученні дизайнера, кардинально змінюється стилістика приміщень кафе та барів.

Якісний ремонт кафе та барів у Києві від компанії Ремонт-Комфорт

Компанія «Ремонт-Комфорт» працює у сфері надання будівельних послуг уже більше 10 років. Зараз ми проводимо ремонт кафе та барів під ключ у Києві та Київській області. Всі роботи виконуємо якісно та вчасно, з застосуванням професійних майстрів, сучасних матеріалів. Проведені нами роботи ви можете подивитися у розділі «Наші роботи». Ми беремо в розробку занедбаний об’єкт, який після реконструкції та ремонту перетворюється у затишне містечко для відпочинку. Зроблені нами сучасні інтер’єри надихають, зачаровують та дозволяють з комфортом відпочивати у прекрасних умовах. Звертаючись до нас, клієнт отримує наступне:

 • З професійністю виконаний ремонт закладу;
 • Абсолютно прозорий кошторис;
 • Своєчасно зданий об’єкт;
 • Безперешкодний контроль з боку замовника;
 • Залучення дизайнерського проекту;
 • Супроводження, надання консультацій;
 • Сучасні матеріали та нові технології;
 • Гарантійні зобов’язання від виконавця.

Найбільше наше досягнення – це тисячі вдячних клієнтів. Завдяки виконаним роботам ми отримуємо схвальні відгуки від замовників, які спонукають своїми коментарями оточення користатися нашими послугами у майбутньому. Головна наша ціль – задоволений клієнт, над нею ми працюємо кожну секунду. У нас можна замовити ремонт кафе під ключ у Києві та Київській області, здійснити просту зміну дизайну стін та глобальну реконструкцію. Ми працюємо прозоро, на сайті є калькулятор, який дає можливість вирахувати орієнтовну вартість всіх ремонтних робіт, відносно вашого замовлення. Для кафе та барів ми пропонуємо замовити дизайнерський проект, скорегувати ціну, на яку розраховує замовник. Головна наша мета – задоволений клієнт! Ми все робимо, щоб цього досягти.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону: +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом під ключ Київ та всю Київську область. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт – це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт будь-якого приміщення від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщення під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download xiomi firmware
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт