Сучасний ремонт офісів у Києві та Київській області

Офіс, у якому працюють співробітники, куди приходять відвідувачі та партнери, слід держати у чистоті та порядку. Раз на 2-3 роки там треба робити косметичний ремонт, а через 7-8 років, залучати майстрів для генерального переоснащення. Наша столиця ремонту у офісах потребує перш за все. Тут знаходяться регіональні представництва, державні органи, вони є зірцем, та повинні надавати приклад. Тому ремонт офісів у Києві такий потрібний, замовити його можна у будівельній фірмі «Ремонт-Комфорт». Компанія пропоную вигідні умови співробітництва, проводить різні типи ремонтних робіт, починаючи з недорогого косметичного ремонту та закінчуючи реконструкціями та авторськими проектами.

Все це накладає свої вимоги на проведення ремонту офісного приміщення, при якому основні акценти ставляться не на вибір квіткових і стилізованих рішень, а на максимально зручні терміни, які використовуються як недорогі, а практичні і якісні матеріали, на функціональній і зручній будівлі. Хотя, безусловно, хотілося б і виключення з цього правила в тих випадках, коли ремінь офіс замовника намірився продемонструвати надійність, престижність і благополуччя свого бізнесу. У цьому випадку ми перед ремонтом рекомендуємо обов’язково записувати дизайн проекту офісного приміщення.

Види ремонту офісів, які ми пропонуємо

1. Косметичний ремонт офісів – переклейка шпалер, перефарбування стін, стель, дверей, додаткове декорування рідкими шпалерами, заміна лінолеуму та ін.

2. Генеральний ремонт офісів у Києві під ключ – повний спектр ремонтних робіт, в який входить підготовчий, основний та фінішний етап, приміщення здається повністю відремонтованим та з дизайнерським оздобленням.

3. Ремонт офісів бізнес-класу – включає спектр ремонтних робіт з застосуванням сучасних матеріалів та нових технологій.

4. Реконструкція офісних приміщень – переформатування приміщень, внесення в проект додаткових перегородок або їх прибирання.

5. Авторський ремонт офісів у Києві – застосовується не часто, призваний повністю змінити дизайн, додати індивідуальність та особливого стилю.

6. Частковий офісного приміщення – здійснюється у частині офісу, при цьому друга частина продовжує функціонувати. Це може бути як косметичний, так і другі типи ремонту.

Сучасний ремонт офісів у Києві від компанії Ремонт-Комфорт

Ми здійснюємо ремонт офісів під ключ у Києві та Київській області, виконуємо різні типи будівельних робіт, залучаємо на об’єкт додаткових спеціалістів, коли цього потребує план проекту. Десятирічний досвід дозволив набути професійні навички та здати тисячі об’єктів різного ступеню складності. Ми працюємо з малими компаніями, великим приватним бізнесом та державними структурами. Наші роботи демонструють високу якість виконання, дозволяють виходити в топ компаній, які здійснюють ремонт офісів у Києві та Київській області. Кожен, хто звернеться до нас за послугами, отримає:

 • Професійне виконання замовлених робіт;
 • Гарантійний період обслуговування;
 • Чесний та прозорий кошторис;
 • Здачу об’єкту відносно графіку;
 • Повністю контрольований замовником процес;
 • Залучення дизайнерів та скульпторів;
 • Консультації, безкоштовні рекомендації;
 • Залучення сучасних типів матеріалові та технологій.

Бажаєте замовити косметичні чи реконструкційні роботи, хочете зробити ремонт офісу під ключ у Києві чи області, ласкаво запрошуємо у нашу компанію. Скористайтеся можливістю зателефонувати чи написати нам. Після отамання повідомлення менеджер зв’яжеться з вами, відповість на всі виниклі питання, домовиться про зустріч на об’єкті. Зручний алгоритм сайту дозволяє проаналізувати ціни та зробити розрахунки відносно загальної вартості робіт. Головна умова, якої ми намагаємося досягти у співробітництві – це повністю задоволений клієнт. А тому об’єкт здається лише за умови повного затвердження нашим замовником.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону: +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом під ключ Київ та всю Київську область. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт – це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт будь-якого приміщення від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщення під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
online free course
download mobile firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт