Якісний ремонт ресторанів у Києві та Київській області

Ресторани повинні бути не просто красивими, а шикарними, тому тут застосовують дизайнерський чи авторський ремонт, реконструкційні роботи приміщень. До того ж це місця для відпочинку, а значить, вони повинні бути безпечними для прибування у них людей. Для ресторанів застосовуються сучасні матеріали з низькою займистістю, вибираються нові, але перевірені технології. Наша компанія володіє всіма цими можливостями, здійснює якісний ремонт ресторанів під ключ у Києві та Київській області. Це відповідальна робота і ми до неї готові. Кожен заклад може звернутися до нас, та замовити вишуканий ремонт з залученням скульпторів та дизайнерських проектів.

Види ремонту ресторанів, які ми пропонуємо

1. Косметичний ремонт ресторанів у Києві – це найдешевший спосіб оновлення приміщень та залів, здійснюється за допомогою обробки стін, стель та підлоги.

2. Частковий ремонт – проводиться у частині закладу чи окремих приміщеннях, може бути косметичним чи капітальним.

3. Капітальний ремонт ресторанів у Києві під ключ – повномасштабне переоснащення приміщень, від прокладки труб, встановлення дверей, до декорування стін.

4. Ремонт бізнес-класу – застосовується для ресторанів, здійснюється з залученням безпечних дорогих матеріалів та нових технологій.

5. Реконструкційні роботи – зміна проекту приміщень, збільшення залів, реконструкція стін, додавання перегородок та ін.

6. Авторський ремонт – передбачає залучення дизайнера, повну зміну стилістики приміщень, створення шикарного інтер’єру у ресторані.

Якісний ремонт ресторанів у Києві від компанії Ремонт-Комфорт

Компанія «Ремонт-Комфорт» знаходиться на ринку надання будівельних послуг більше 10 років. За цей період ми провели не один ремонт ресторанів під ключ у Києві та Київській області. Цьому сприяло залучення фахових майстрів, використання якісних матеріалів, сучасного обладнання та технологій. У розділі «Наші роботи» можна переглянути зразки виконаних об’єктів, це тільки мала частина всього, що зробили наші майстри. Сучасні інтер’єри надихають, зачаровують та дозволяють з комфортом відпочивати у затишних умовах. Наше досягнення – тисячі вдячних клієнтів, які надалі просувають наш бізнес, рекомендуючи «Ремонт-Комфорт» своїм знайомим та родичам. Роблячи замовлення у нас, ви отримуєте:

 • Якісну роботу, виконану професіоналами;
 • Повністю прозорий, розрахунок кошторису;
 • Здачу об’єкту згідно з графіком;
 • Максимальний контроль за виконанням робіт;
 • Залучення дизайнерів та скульпторів;
 • Безкоштовне супроводження, надання консультацій;
 • Сучасні екологічно чисті матеріали та прогресивні технології;
 • Гарантійні зобов’язання на виконані роботи.

Як уже говорилось, ми виконуємо різні типи робіт, до кожного з них підходимо відповідально та зважено. Основний акцент нашого співробітництва сконцентрований на ремонті ресторанів під ключ у Києві та Київській області. Беручи занедбане приміщення у роботу, ми прикладаємо масу зусиль, намагаємося зробити його кращим, чим на дизайнерському проекті. Головна наша мета – задовольнити замовника, зробити ремонт так, щоб він міг рекомендувати компанію «Ремонт-Комфорт» надалі. Наші роботи працюють самі на себе, це не тільки ремонт, а й безкоштовна реклама. Сучасний сайт дозволяє ознайомитися з інформацією, продивитися ціни та зробити приблизні розрахунки відносно ремонту. Наші двері завжди відкриті, як і телефонні лінії. Чекаємо вашого дзвінка, листа чи відвідування офісу.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону: +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом під ключ Київ та всю Київську область. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт – це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт будь-якого приміщення від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщення під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
online free course
download intex firmware
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт