Якісний ремонт магазинів у Києві та Київській області

Київські магазини щодня відвідують тисячі людей, у одних купують речі, харчові продукти, а з других просто йдуть. Чому так відбувається? Тут декілька проблем: неякісні товари, нечемний персонал, високі ціни, програшне місце розташування, а також неналежний дизайн. Якщо всі основні параметри у нормі, слід задуматися про оновлювальний ремонт магазину, у Києві це найактуальніше. Такі види робіт повинні виконуватися бездоганно, включаючи дизайн та безпекову складову. Робити ремонт у магазині дуже відповідально, це постійне скупчення людей, тут треба дотримуватись усіх норм та правил, використовувати якісні матеріали и перевірені часом технології.

Види ремонту магазинів, які ми пропонуємо

1. Косметичний ремонт магазинів – здійснюється зовні та у середині, перефарбовуються стіни, додається декор, приводиться у порядок фасад.

2. Капітальний ремонт магазинів у Києві під ключ – повномасштабний спектр робіт з застосуванням дизайнерського планування, включаючи обладнання радіаторів, укладку плитки, ламінату, заміну вікон, дверей, та ін.

3. Ремонт магазинів бізнес-класу – якісний ремонт з залученням нових технологій та сучасних, екологічно чистих матеріалів, виконаний на високому рівні.

4. Реконструкційні роботи – перепланування приміщень, розширення торгової зони, додавання перегородок та вилучення стін згідно проектної документації.

5. Авторський ремонт – застосовується у дорогих бутіках, спеціалізованих магазинах парфумерії, спідньої білизни, стильного жіночого та чоловічого одягу.

6. Частковий ремонт – може проводитися в окремому приміщенні чи частині магазину. Здійснюється для косметичного оновлення чи запуску додаткової площі, її послідуючого приєднання до магазину.

Якісний ремонт офісів у Києві від компанії Ремонт-Комфорт

Нашою компанією здійснюється якісний ремонт магазинів під ключ у Києві та Київській області. Ми виконуємо різні замовлення, від простого косметичного оснащення до масштабного капітального ремонту. Завдяки десятирічному досвіду роботи та плідній праці набули тисячі вдячних клієнтів, які надалі просувають наш бізнес, виводячи компанію в топовий рейтинг організацій, здійснюючих будівельні роботи. Висока якість виконання, застосування сучасних технологій та матеріалів, дозоляє виконувати дизайнерські та авторські проекти. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • Повний спектр замовлених робіт;
 • Прозорий, без додаткових доплат кошторис;
 • Гарантію на виконану роботу;
 • Своєчасно виконану роботу, згідно з графіком;
 • Контроль за виконанням робіт на об’єкті;
 • Залучення дизайнерів та скульпторів;
 • Безкоштовне супроводження та консультації;
 • Сучасні безпечні матеріали та передові технології.

В окрему зону виводиться послуга: ремонт магазину у Києві під ключ. В такому випадку замовник повністю може покладатися на наших фахівців, бути впевненим у своєчасному виконанні робіт та здачі об’єкту. Динамічний сайт розкриває всю інформацію, а також дозволяє ознайомитися з цінами. Ми працюємо прозоро, на порталі є калькулятор, який дає можливість вирахувати приблизну ціну всіх ремонтних робіт, відносно вашого замовлення. При необхідності, можна замовити дизайнерський проект, скорегувати ремонт відносно вартості та кошторису, на який розраховуєте. Головна наша мета – задоволений замовник! Так все й трапляється, по інакшому ми працювати не можемо.

Для отримання консультативної допомоги, ви можете зв’язатися з нами по телефону: +38(097)890-03-25 або скористатися формою зворотного зв’язку.

ЧОМУ САМЕ МИ НАЙКРАЩІ

Ми охоплюємо якісним ремонтом під ключ Київ та всю Київську область. Натхненно працюємо з 2008 року, здобули значний досвід. Висока якість виконаних робіт дозволила отримати сотні задоволених та вдячних клієнтів. Впровадження новітніх технологій, грамотний вибір постачальників будівельних матеріалів, своєчасне та якісне проведення робіт – це наші пріоритети.

Наші найкращі якості:

 • Відкрита фінансова відповідальність перед клієнтами
 • Професійне виконання робіт
 • Якісні та безпечні матеріали
 • Прозорість контролю за витратами
 • Вчасне виконання у рамках бюджету
 • Головна мета – це задоволений замовник

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Головна перевага – це якісний, своєчасний, та в рамках бюджету виконаний ремонт. Замовник бере участь на першому етапі, може перевіряти роботу коли схоче, або зовсім не втручатися в процес.

Ремонт будь-якого приміщення від будівельної компанії Ремонт Комфорт це:

 • Технічна компетентність та якість

  Надання якісних послуг, які відповідають європейській стандартизації. Якісні проекти та вірні розрахунки дозволяють вчасно виконати ремонт.

 • Професіоналізм та великий досвід майстрів

  Для проведення робіт залучаються професійні майстри високої кваліфікації.

 • Прозоре узгодження строків та кошторису

  Всі роботи, строки та кошторисна документація узгоджується з замовником, та є повністю прозорою.

 • Задоволений клієнт – головний пріоритет

  Об’єкт вважається зданим, коли клієнт повністю задоволений виконаними роботами, та не має претензій.

 • Усі види будівельно-ремонтних робіт

  Ми виконуємо різноманітні роботи, від косметичного ремонту до повного оздоблення приміщення під ключ.

 • Комплексний підхід до роботи

  При необхідності, зістиковуємо процеси, залучаючи до роботи профільного майстра, якщо того потребує етап ремонту.

 • Гарантійні зобов’язання компанії

  Гарантії надаються на виконані роботи строком на 12 місяців. Це чітко прописується у договорі, ще до початку ремонту.

 • Адекватні ціни на ремонт

  Цінова політика в якості, а не в здобутті високого прибутку. Тому наші ціни не відрізняються від приватних бригад. Додаткове зростання можливо за рахунок замовлення дизайнера, придбання дорожчих матеріалів, введення в кошторис супутніх й організаційних робіт.

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
download samsung firmware
Download Nulled WordPress Themes
free online course
© Copyright 2020 Ремонт Комфорт